تلفن تماس : ۰۹۱۷۳۱۳۱۸۷۴ | ۰۷۱۳۲۲۸۷۷۶۳

دکتر گل سلام - ارمغانی نو از اطلس گل

مشاوره رایگان - پاسخ به تمامی سوالات آفت ها , آبیاری و مراقبت- پاسخ به تمامی سوالات گل و گیاه - مشاوره خرید گل برای شرایط آب و هوایی منزل - سوالات آبیاری همگی بخش دکتر گل سلام.

همراهان و دوستان عزیز اطلس گل که به گیاه و گل های آپارتمانی علاقه دارید و تصمیم به خرید گیاه دارند و یا از قبل گیاهانی داشته اند در بخش دکتر گل سلام میتوانید پاسخ تمامی سوالات خود را در رابطه با مراقبت و نکات مهم گل و گیاه و آبیاری صحیح بیابید. در بخش دکتر گل سلام شرایط محیط و میزان آبدهی و کود های تقویتی و اضافه کردن کود مناسب به گیاه را یاد بگیرید.

گیاه آپارتمانی 1 - اطلس گل

اگر گلدانی داریدکه برای نگهداری آن سوالی دارید و یا گیاهانی که با آن به مشکل خورده و شکل و ایرادات گیاهتان را نمیدانید, کافی است از فاصله نزدیک و از فاصله 1 و 2 متری از گیاه عکس بگیرید و در واتساپ ارسال کنید و با راهنمایی کارشناسان در سریع ترین زمان ممکن گیاه خود را احیا کنید.

متحخصین و کادر مجرب اطلس گلدر بخش دکتر گل سلام, در اولین فرصت ممکن عکس ها چک کرده و بهترین راهکار ممکن را جهت بهبود و همچنین روش نگهداری گل و گیاه آپارتمانی شما و انواع گل های دیگر ارائه می دهند. دکتر گل سلام تمام تلاش خود را برای برطرف کردن مشکل گل و گیاه شما بکار میگیرد. بخش دکتر گل سلام خدمتی جدید از اطلس گل است و با تمام وجود پاسخ گوی تمامی سوالات شما همراهان همیشگی اطلس گل خواهد بود.

گل آپارتمانی 2 - اطلس گل

دکتر گل سلام - خدمتی نوین از اطلس گل