تلفن تماس : ۰۹۱۷۳۱۳۱۸۷۴ | ۰۷۱۳۲۲۸۷۷۶۳

فوت و فن های نگهداری از شاخه گل رز تازه خریداری شده در خانه

روش و نحوه نگهداری گل در خانه برای عمر بیشتر برای شاخه های بریده شده و چیده شده اطلس گل شیراز با بهترین و ساده ترین توضیحات.

نگهداری از شاخه گل رز در خانه برای عمر بیشتر

آیا می‌خواهید شاخه گل رز بریده شده را برای مدت زمان بیشتری در خانه نگهداری کنید؟ در این مطلب اطلس گل سعی دارد نکته هایی برای نگهداری و بقای بیشتر شاخه های رز در خانه به شما ارائه دهد. راهکارهای ساده‌ که می‌توانید از آنها استفاده کنید تا شاخه گل رز بریده شده در خانه بیشتر عمر کند. با اطلس گل همراه باشید :

فوت و فن های نگهداری شاخه گل رز در خانه از اطلس گل شیراز

1. آبگیری:

اولین مرحله در نگهداری از گل رزی که تازه خریدید ، آبگیری است. برای این کار، ساقه گل را در آب تمیز و سرد قرار دهید. اگر یک سمپایی یا کیسه آب قابل استفاده دارید، ساقه روی آن را برش دهید تا بهتر بتواند آب جذب کند.

2. برش ساقه:

برای افزایش سطح جذب آب توسط گل، ساقه را به شیب 45 درجه برش دهید. هنگام بریدن شاخه، از یک برش تمیز و مورب استفاده کنید. این کار به گل کمک می‌کند تا آب را بهتر جذب کند. همچنین، در نقطه بریدن، یک خط فاصله‌ای کوچک از محل بریدن به سمت پایین بکشید. این کار نیز جذب آب را تسهیل می‌کند.

نگهداری شاخه گل بریده شده در آب در خانه برای عمر و دوام بیشتر از اطلس گل.

3. حذف برگ‌های اضافی:

برگ‌هایی که در زیر سطح آب قرار می‌گیرند را حذف کنید، زیرا آنها ممکن است باعث آلودگی آب و باعث تعفن سریعتر گل شوند.

4. محیط خنک:

گل رز به محیط خنک نیاز دارد تا طولانی‌تر تازه بماند. آن را در یک محیط خنک و خارج از تابش مستقیم آفتاب قرار دهید. همچنین، از قرار دادن گل در نزدیکی میوه‌ها و محصولاتی که اتیلن تولید می‌کنند خودداری کنید، زیرا اتیلن باعث پیری سریعتر گل می‌شود.

گل رز در شیشه آب و نگهداری شاخه گل بریده شده در آب برای عمر و نگهداری بالا از اطلس گل.

5. تعویض آب:

هر روز آب موجود در ظرف گل را تعویض کنید. برای این کار، ساقه گل را برش دهید و آب تازه و سرد را در ظرف بریزید. همچنین می‌توانید افزودنی‌های غذایی مخصوص گل رز به آب برای افزایش عمر گل استفاده کنید.

6. حفظ تمیزی:

محیط پیرامون گل را تمیز نگه دارید. برگ‌هایی که به آب می‌رسند را حذف کنید و هر چند روز یکبار ظرف گل را شستشو دهید تا باکتری‌ها و قارچ‌ها کاهش یابند.

7. زمان بریدن شاخه:

بهترین زمان برای بریدن شاخه گل رز صبح زود یا در عرض روز است. اگر شاخه را در شب بریدید، ممکن است مدت زمان بقای آن کاهش یابد.

شاخه های گل لاله در آب و روش نگهداری بهتر گل در خانه درون گلدان شیشه ای برای عمر بیشتر با اطلس گل .

8. استفاده از پودر حافظه آب:

برخی از محصولات تجاری مانند پودرهای حافظه آب در دسترس هستند. این پودرها به شاخه کمک می‌کنند تا آب را بهتر جذب کند و مدت زمان بقای آن را افزایش دهند. شما عزیزان میتوانید این پودر ها را از اطلس گل تهیه کنید . به راحتی میتوانید با تماس با ما یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید ( واتساپ ، اینستاگرام و تلگرام )

اطلس گلی های عزیز با رعایت این راهکارها ، شما می‌توانید شاخه گل رز را برای مدت زمان بیشتری در خانه نگهداری کنید و از زیبایی و تازگی آن بهره‌برداری کنید.

اطلس گل رویای زیبای ها ، همواره همراه شماست.🌷💗

عکس مطابق واقعیت 100%
گل های تازه 100%
پشتیبانی و تحویل به موقع 100%
رضایت مشتریان و هنرجویان 100%
کلاس - گل آرایی-کسب درامد- اطلس گل شیراز -کلاس آموزش گل آرایی شیراز و ایران - اطلس گل

اطلس گل , هنر زیبایی ها

در هر شهر و استانی که هستید در سریع ترین زمان ممکن گل مورد نظر خود را سفارش و دهید...

10000+

دانشجو

30+

عضو تیم

500+

مدل اجرا شده

10000+

ساعت