امروز آنلاین هستیم😊. با آرامش خرید کنید , ما گوش به زنگ شماییم...

تلفن تماس : ۰۹۱۷۳۱۳۱۸۷۴ | ۰۷۱۳۲۲۸۷۷۶۳

آموزش حرفه ای گل آرایی با کلاس آموزش گل آرایی

همون مهارتی که دنبالش بودی...

همراهی با بهترین ها . تضمین آموزش صحیح

😎امکان ورود به بازار کار از بین هنرجویان مستعد ! کلاس آموزش گل آرایی شیراز

ورکشاپ و کلاس آموزش تزئین اطلس گل شیراز برگزار کننده بهترین دوره گل آرایی و ورود به بازار کار در جنوب کشور. بهره گیری از مجرب ترین کادر آموزشی گل آرایی و بهترین متد های نوین آموزشی در کنار تجربه 50 ساله صنعت گل ایران محصول اطلس گل است.

گل آرایی گلدان کلاس آموزش گل آرایی - atlasgol.com

کارگاه آموزش گل آرایی اطلس گل برگزار می کند🤩

به دنبال آموزش حرفه ای هستید ؟

آیا می خواهید به عنوان یک گل فروش دانش خود را به روز کنید؟

آیا می خواهید با گذراندن یک کارگاه آموزشی طراحی گل سرگرم و حتی بتوانید درامد کسب کنید ؟

 

آموزش ساخت گلدان گل خلاقانه با وسایل دور ریختنی مثل لاستیک ماشین - بتنی و... بخش جذاب و پر طرفدار آموزش گل آرایی با وسایل دور ریختنی

کلاس - گل آرایی-کسب درامد- اطلس گل شیراز -کلاس آموزش گل آرایی مجالس در شیراز و ایران - اطلس گل

آموزش کامل گل آرایی ارزان و خوب – کلاس گل آرایی خوب کجا بریم ؟

مدرسه و کلاس آموزش گل آرایی اطلس گل دارای تنوع گسترده ای از کارگاه ها و دوره های آموزشی گل آرایی در هر سطح می باشد که با توجه به نظر و سطح آشنایی شما می توانید در سطوح مختلف آموزشی شرکت کنید.

گل آرایی و بادکنک آرایی طبیعی و مصنوعی

دوره های آموزشی استاندارد در سطوح مختلف مهارتی با توجه به نیاز متقاضی به صورت گروهی و انفرادی برگزار می گردد.تمامی گل ها و متریال کار توسط آموزشگاه تهیه گردیده و در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت و در انتهای هر کلاس آموزشی دسته گل آماده شده به عنوان هدیه به هنرجویان اعطا خواهد گردید.

گل آرایی روی حلقه کوچک و بزرگ گل

در کلاس های گل آرایی اطلس گل بر روی مدل های واقعی تزیین حلقه گل کوچک و بزرگ آموزش داده می شود. با آموزش حرفه ای گل آرایی، شما با تکنیک‌های مناسب برای قرار دادن گل‌ها روی حلقه‌های کوچک و بزرگ آشنا می‌شوید. با این آموزش‌ها می‌توانید طرح‌های جذاب و منحصر به فردی را با استفاده از گل‌های مختلف خلق کنید.

آموزش سریع گل آرایی و کادو پیچ کردن گل - آموزش رایگان گل -کلاس آموزش گل آرایی شیراز و ایران - اطلس گل
آموزش تزیین گل -انتخاب ربان مناسب تزیین گل -کلاس آموزش گل آرایی شیراز و ایران - اطلس گل

آموزش گل آرایی استند بله برون با اطلس گل

 نوع مخصوصی از گل آرایی جهت مراسم نامزدی و بله برون است که میز گل و و جام های شیشه ای مطبق به همراه شمع و گل های تزیینی ساخته می شود. با اطلس گل خیلی سریع گل آرایی استند بله برون و استند نامزدی را یاد بگیرید.

آموزش گل آرایی و معرفی وسایل مورد نیاز بله برون, جایگاه نامزدی و ماشین عروس, استند , چسب , خمیر , اسپری , اسفنج

در این هنر خلاقیت و تکنیک حرف اول را می زند ، و اگر تمرین و تکرار نداشته باشید نمی توانید در بعد عملی و تکنیک حرفی برای گفتن داشته باشید ، پس با حضور مداوم در ورکشاپ ها کار عملی را تقویت کنید و هنر گل آرایی خود را به تصویر بکشید.کار با ابزارهای مختلف گل آرایی را به صورت تخصصی یاد بگیرید، طرح‌های زیبا و منحصر به فردی را برای مراسم‌ و مناسبت‌های مختلف گل ایجاد کنید.

آموزش گل آرایی فانتزی شامل ( تزیین آرایشی و دخترانه , مجلسی , گل آرایی حنابندان و خنچه عقد – دور قاب و گل آرایی طلایی )

هنرجویانی که بتوانند به صورت کامل در دوره های مختلف شرکت کنند در انتها می توانند در مدرسه گل آرایی اطلس گل شروع به همکاری نمایند و در پروژه های مختلف نیز شرکت کنند. این دوره آموزشی به شما این امکان را می‌دهد که با استفاده از ترکیبات مختلف گل‌ها و پتال‌ها، طرح‌های خلاقانه و جذاب را برای مختلف مراسم و جشن‌ها طراحی کنید. با حضور در این کلاس، مهارت‌های لازم برای انجام گل آرایی با سبک فانتزی را به دست خواهید آورد.

 

نحوه شرکت در کلاس حضوری و آنلاین گل آرایی

هر گونه سوال در رابطه با کلاس ها را توسط واحد پشتیبان مجموعه بپرسید…

جهت شرکت در کلاسها لطفا اطلاعات خود را شامل نام ، نام خانوادگی ، کد ملی ، شماره همراه ، نام شهر به شماره واتس اپ اطلس گل به شماره 09173131874 ارسال نمایید. 

ساعت و مکان برگزاری کارگاه یک هفته قبل از برگزاری کارگاه به هنرجویان اعلام خواهد شد.

سولات و پرسش های خود را در مورد کلاس ها از طریق تماس و یا واتساپ ارسال نمایید.اطلاع رسانی و تخفیف دوره ها از طریق اینستاگرام مجموعه اطلس گل اعلام می گردد.

flower learning cources- atlasgol

با افتخار - ورکشاپ و کلاس آموزش گل آرایی اطلس گل

تجربه 50 ساله در زمینه گل آرایی – چیدمان گل – پرورش انواع گیاهان – تزئین گل

50+

سال تجربه

500000+

ساعت آموزش

10+

برنامه آموزشی متنوع

گلدان گل -دکتر گل سلام- آموزش صحیح آبیاری گل و گیاهان - اطلس گل
اطلس گل تقدیم می کند...

آموزش گل آرایی مناسبت های ایرانی و خارجی - گل آرایی تالار - ولنتاین - عید نوروز - گل آرایی یلدا - سنگ مزار ترحیم عزیزان

در کلاس های گل آرایی اطلس گل نحوه تزئین – آبیاری صحیح گل های آپارتمانی – انواع تجهیزات مناسب به صورت کامل و کاربردی تدریس می گردد. همچنین راه های درامد زایی گل آرایی و نکات بازار کار گل آرایی تدریس می شود. 

نحوه نوشتن متن پیام جذاب برای تبریک هدیه گل در کلاس گل آرایی

دوره آموزشی گل آرایی به شما این امکان را می‌دهد که با استفاده از ترکیبات مختلف گل‌ها ، طرح‌های خلاقانه و جذاب را برای مختلف مراسم و جشن‌ها طراحی کنید. با حضور در این کلاس، مهارت‌های لازم برای انجام گل آرایی با سبک های فانتزی , رسمی , شرکتی , جشن , عروسی … را به دست خواهید آورد.

تزیین گل با کاغذ - آموزش گل آرایی کاغذی - اطلس گل

نقشه راه آموزش و یادگیری جهت دریافت بهترین نتیجه از کلاس آموزش گل آرایی

آموزش حد و مرزی نداشته و ندارد. از این رو علاقه شرط اول یادگیری است. در کلاس های گل آرایی و بادکنک آرایی اطلس گل شما با بهترین اساتید گل ایران عصاره هنر گل آرایی را عمیقا یاد خواهید گرفت. اگر این یادگیری با چاشنی درامد گل آرایی همراه باشد دیگر چه از این بهتر ؟

آموزش گل آرایی گل طبیعی و مصنوعی در شیراز با مدرک حرفه ای

در کلاس تخصصی گل آرایی شیراز اطلس گل ، شما می‌توانید با آموزش کامل و ارزان، هنر گل آرایی را به صورت حرفه‌ای یاد بگیرید. اینجاست که می‌توانید با استفاده از تکنیک‌های حرفه‌ای و ابزارهای مناسب، زیبایی گل‌ها را به خلق آثار هنری گل شیراز تبدیل کنید.

آموزش رایگان و حرفه ای هنر گل آرایی در شیراز 

آموزش رایگان و حرفه‌ای هنر گل آرایی در شیراز ارائه  فرصتی برای یادگیری این هنر زیبا در شیراز است. به سادگی و نهایت کیفیت هنر گل آرایی را توسط اساتید برجسته گل شیراز یاد بگیرید.

بهترین آموزشگاه و کلاس گل آرایی ارزان در شیراز

 انتخاب بهترین آموزشگاه و کلاس گل آرایی ارزان در شیراز، قدمی موثر در جهت تسلط بر این هنر است. کلاس های گل آرایی شیراز اطلس گل به صورت حضوری و آنلاین کیفیت بالای آموزش هنر گل آرایی را تضمین می کند.

آموزش گل آرایی و مدل سازی گل و گیاه ویژه لباس مجلسی – نمایشگاه – تشریفات و… در شیراز

تمامی مراسم مهم توسط کلاس آموزش گل آرایی در شیراز بررسی و آموزش داده می شود. به سرعت مدل‌های گل و گیاه برای مجالس مختلف و گل تشریفات را فرا خواهید گرفت.

گل آرایی با گل طبیعی ماشین عروس در شیراز

آموزش گل آرایی و فوت و فن های تزیین ماشین عروس در شیراز با استفاده از گل‌های طبیعی بر روی ماشین عروس در شیراز ارائه می‌شود.

آموزش گل آرایی میز بله برون و جایگاه عروس در شیراز

نحوه گل آرایی بر روی میز بله برون و جایگاه عروس، از جمله موضوعاتی است که در این کلاس آموزش داده می‌شود.

گل آرایی نرگس نگین شیراز

بررسی روش های نوین و چشم نواز تزیین گل نرگس شیراز همگی در کلاس های فوق تخصصی گل آرایی اطلس گل فرا بگیرید.

بازار کار گل فروشی و درامد گل فروش در شیراز

در طول کلاس با مثال های بازار کار گل در شیراز به تمامی دغدغه های شروع کار و سوالات شما در زمینه مغازه گل فروشی شیراز و شغل گل فروشی در شیراز پاسخ داده می شود.

#کلاس_گل_آرایی_در_شیراز , آموزش گل آرایی در شیراز, آموزش آنلاین گل آرایی,اولین مدرسه گل آرایی شیراز ,اولین آموزشگاه گل آرایی شیراز , با تجربه ترین آموزشگاه گل آرایی شیراز, آموزش گل فروشی ,کسب درامد گل آرایی شیراز , آموزش غیر حضوری گل آرایی رایگان , آموزش رایگان گل آرایی, طراحی و تزیین حلقه ی گل ,آموزش گل آرایی ,آموزش گل آرایی / ساخت گل با برگ / گل آرایی زیبا ,آموزش گل, آموزش تزیین ماشین عروس رایگان, مهاجرت با مدرک گل آرایی , ساخت دسته گل سریع , آموزش گل آرایی سریع تاج گل, آموزش سریع ساخت باکس گل تبریک, طراحی هدیه گل , آموزش جذاب گل, آموزش تاج گل آنلاین شیراز , آموزش گل آرایی آنلاین در تهران , گل آرایی در مشهد , گل آرایی در اصفهان , گل آرایی در تبریز , گل آرایی در کرج, گل آرایی در بندرعباس ,گل آرایی روی اسفنج, جدیدترین مدل های گل آرایی, گل آرایی ماشین عروس, گل آرایی کلاسیک , گل آرایی مدرن, گل آرایی شرقی و گل آرایی به سبک اروپایی , گل آرایی تاج گل, باکس گل , سبد گل 2 طبقه , باکس گل 2 طبقه, تاج گل 2 طبقه, تاج گل ترحیم, آموزش گل با روبان, نکات گل آرایی , راز درامد شغل گل فروشی